Sięgnij marketingowego nieba

Stań się rozpoznawalny w sieci, zyskaj nowych klientów!

Pozwól sobie bujać w obłokach

Zostaw nam marketing dla Twojej działalności!

Jaki biokominek do zabudowy

Antoni Adamczyk 2019-06-18 0 komentarzy
Jaki biokominek do zabudowy

Cena

Koszt zakupu biokominków wahają się w przedziale od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Jednak dobrą informacją jest to, że wersje do zabudowy okazują się relatywnie tanie. Za ciekawe, designerskie modele można zapłacić niewiele ponad 1000 złotych, a to naprawdę okazja.

Montaż

Biokominek do zabudowy można zawiesić na ścianie, zabudować we wnęce albo osadzić w meblach. Przed zakupem konkretnego modelu należy sprawdzić, jakie są warunki bezpiecznej instalacji kominka. Generalnie jednak biokominki świetnie sprawdzają się w mieszkaniach, biurach, hotelach czy restauracjach.

Materiał

Najczęściej stosowanym materiałem konstrukcji paleniska i innych elementów jest stal. Konstrukcja i wykonanie palników wpływają na estetykę płomienia.

Zasilanie

Cały urok biokominków tkwi w tym, że można je rozpalać biopaliwem pochodzenia roślinnego, a to oznacza brak dymu, sadzy, popiołu i zapachu. Pozostaje tylko – albo raczej aż – ciepły i wprowadzający niezwykły nastrój płomień.

Czas spalania

W zależności od konstrukcji, palnika i jakości biopaliwa litr płynu spala się w czasie od 3 do 6 godzin.

Inne informacje

Nie trzeba kupować wyłącznie wersji do zabudowania – dostępne są przecież biokominki wolnostojące, portalowe, zewnętrzne czy wiszące. Wybór zależy od tego, jaki obiekt chce się uatrakcyjnić tym niewątpliwie ciekawym dodatkiem. To alternatywa dla osób, które nie mogą lub nie chcą inwestować w tradycyjny kominek. Biopaliwo spala się bezpiecznie, a płomień można w każdej chwili bezproblemowo zagasić. Wybór w sklepie internetowym sol-techbiokominki.pl jest tak szeroki, że każdy znajdzie wariant dla siebie.

Zostaw nam komentarz, jeżeli powyższy wpis Ci się podobał!