Sięgnij marketingowego nieba

Stań się rozpoznawalny w sieci, zyskaj nowych klientów!

Pozwól sobie bujać w obłokach

Zostaw nam marketing dla Twojej działalności!

Koszt naprawy tylnej belki

Ewelina Krupa 2019-04-06 0 komentarzy
Koszt naprawy tylnej belki

Zawieszenie stosowane w samochodach francuskich ma z pewnością tyle samo zwolenników, co przeciwników spowodowanych niewątpliwymi zaletami, ale także wadami. Zwykle do około dwustu tysięcy przejechanych kilometrów tylna belka sprawuje się bez zarzutu i użytkownik może cieszyć się komfortem jazdy. Jednak w przypadkach, gdy tylne koło zbyt często uderza w krawężnik, jazda odbywa się po trudnej, wyboistej nawierzchni, może dojść do uszkodzeń osi nawet wcześniej.

Wymiana zawieszenia na nowe w większości modeli Renaulta, Peugeota czy Citroena jest dość droga, na szczęście w większości przypadków możliwa jest naprawa tylnej belki, a właściwie jej regeneracja. Od kilkunastu lat zajmuje się tym świdnicka firma ze strony tylnabelka.com, która posiada najnowocześniejszą w Polsce linię technologiczną do regeneracji tylnych zawieszeń, w części sfinansowaną przez Unię Europejską i budżet państwa. 

Regenerowane tu części przechodzą przez wiele etapów obsługiwanych przez około dwadzieścia osób wyspecjalizowanych w konkretnych czynnościach. Etapy te są nadzorowane przez liderów, którzy odpowiadają za jakość wykonanej pracy. Na każdą naprawianą tutaj belkę klient otrzymuje trzyletnią gwarancję bez limitu kilometrów, co świadczy o jakości wykonanej pracy. Pragnąc poznać poszczególne etapy naprawy zawieszenia, można obejrzeć film zamieszczony na jednej ze stron przedsiębiorstwa lub poczytać obszerny opis znajdujący się na stronie. 

Aby maksymalnie opóźnić konieczność wykonania takiej naprawy, wystarczy unikać nadmiernego obciążenia samochodu, jazdy po wyboistych lub dziurawych nawierzchniach, a także wjeżdżania na bardzo wysokie krawężniki i uderzania w nie tylnym kołem. Na zawieszenie niekorzystnie wpływa także sól, brud i kurz, dlatego warto, szczególnie po zimie, zadbać o dokładne umycie podwozia.

Zostaw nam komentarz, jeżeli powyższy wpis Ci się podobał!