Sięgnij marketingowego nieba

Stań się rozpoznawalny w sieci, zyskaj nowych klientów!

Pozwól sobie bujać w obłokach

Zostaw nam marketing dla Twojej działalności!

Mobilny catering kawowy

Ewelina Krupa 2019-04-15 0 komentarzy
Mobilny catering kawowy

Firma Bike Café to sieć mobilnych kawiarni, które podbiły serca mieszkańców wielu miast Polski, a także Europy. Dzięki formule serwowania kawy z baru zamontowanego na rowerze można skorzystać z okazji zakupu aromatycznego napoju na ulicy. Możliwość tę bez wątpienia doceniają osoby, które ze względu na napięty grafik dnia nie mają czasu na wypicie filiżanki kawy w spokoju. Pyszna kawa o aksamitnym smaku na pewno umili drogę do lub z pracy.

Marka mobilnych kawiarni dba o jakość oferowanej kawy. Jej wyjątkowy smak to zasługa ziaren Arabiki pochodzących z Hondurasu. O staranne ich wypalanie dba z kolei lokalna palarnia Craft Coffee Roaster w Poznaniu.

Poza działalnością w przestrzeni miejskiej firma uczestniczy też w różnego rodzaju eventach. Tym samym oferuje na przykład atrakcyjny pomysł na urozmaicenie stoiska firmowego na targach branżowych. Taki mobilny catering kawowy na pewno docenią osoby odwiedzające Twoje stoisko. Twoja firma zaprezentuje się jako przedsiębiorstwo dbające o komfort swoich klientów, a także jakość oferowanych im produktów czy usług. Doskonała w smaku kawa może stać się wyrazem rzetelności Twojej firmy.

Zaletą wynajęcia mobilnego baru kawowego od renomowanej marki jest także możliwość ozdobienia go barwami Twojej firmy. Dach kawiarni może prezentować również Twoje logo lub hasło, którym promujesz swoją markę. Wizualna identyfikacja sprawi, że osoby odwiedzające Twoje stoisko zapamiętają ten pozytywny przekaz, jaki stworzysz dzięki częstowaniu ich kawą. Dzięki temu możesz budować wizerunek firmy jako przedsiębiorstwa troszczącego się o swoich klientów i zyskać zaufanie nowych osób.

Zostaw nam komentarz, jeżeli powyższy wpis Ci się podobał!